Дозвільний центр

Версія для друку

 Державний адміністратор Дозвільного центру Яремчанського міськвиконкому

Шеверак Ірина Михайлівна
Контактний телефон  - 0343422530
 
Дозвільний  центр працює :
щоденно з 8.00 до 17.15 год.
(крім вихідних та святкових днів)
в п’ятницю з 8.00 до 16.00 год.
перерва на обід з 12.00 до 13.00 год.
 
Прийом суб’єктів господарювання місцевими дозвільними органами проводиться:
щочетверга з 8.00 до 17.15 год.
 
Послідовність проходження процедури видачі документів дозвільного характеру в рамках функціонування дозвільного центру Яремчанського міськвиконкому:
1.     Суб'єкт господарювання (заявник) для отримання дозвільного документу подає Державному адміністратору пакет документів:
-  Заяву затвердженої  форми;
- Документи, які  підтверджують  внесення   плати   за   видачу документа дозвільного характеру, якщо вона передбачена законом;
- Документи, визначені Регламентом (інформаційною карткою) місцевого дозвільного органу окремо для кожного документу дозвільного характеру. 
ПРИЙОМ У ДОЗВІЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ :
1. ПРИ ОСОБИСТОМУ ЗВЕРНЕННІ фізичної особи-підприємця/керівника юридичної особи – за наявності документів, що посвідчують особу заявника.
2. ПРИ ЗВЕРНЕННІ ПРЕДСТАВНИКА ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ – за наявності:
  • документ, що посвідчує особу представника фізичної особи  
  • нотаріально посвідченої довіреності на право отримання документів дозвільного характеру.
3. ПРИ ЗВЕРНЕННІ ПРЕДСТАВНИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ – за наявності:
  •   документ, що посвідчує особу представника  юридичної особи, нотаріально посвідченої довіреності на право отримання документів дозвільного характеру або довіреності, складеної у простій письмовій формі, відповідно до вимог ст. ст. 237-250 Цивільного кодексу України.
Заява та документи, що додаються до неї, можуть бути надіслані рекомендованим листом з описом вкладення, при цьому підпис заявника (фізичної особи - підприємця) та уповноваженої ним особи засвідчується нотаріально(відповідно до вимог Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»).
2.     Державний адміністратор реєструє заяву та формує дозвільну справу, яку у день реєстрації заяви або наступного робочого дня  передає до відповідної дозвільної установи.
 3.     Місцеві дозвільні установи протягом  десяти  робочих днів з дати одержання від адміністратора  вхідного пакету (якщо інше не передбачено законом) приймають рішення про видачу або відмову  у видачі документа дозвільного характеру та передають   адміністратору відповідні документи.
4.    Державний адміністратор наступного  робочого  дня  після  одержання документа дозвільного характеру повідомляє заявника  про  місце  і час видачі документа дозвільного характеру.
  


RSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія